Leijma Produkter Försäljnings AB

Truckgatan 24
442 40 Kungälv
tfn 0303-940 60
fax 0303-941 59
info@leijma.se


Order/Kundsupport
Lotta Andreasson
tfn 0303-940 60
lotta@leijma.se
Order/Kundsupport
Helene Ottosson
tfn 0303-940 60
helene.ottosson@leijma.se
Försäljning Södra Sverige
Fredrik Ingelsson
tfn 0708-16 44 17
fredrik@leijma.se
Försäljning Mellan Sverige
Maria Jerhammar
tfn 0708-16 44 15
maria@leijma.se
Försäljning Norra Sverige
 
tfn 0303-940 60
info@leijma.se
 
Lager/Logistik/Inköp
Håkan Jägerholt
tfn 0303-940 60
hakan@leijma.se
Ekonomi
Christina Johansson
tfn 0303-940 60
christina@leijma.se
VD/Marknad/Inköp
Heléne Sjöstrand
tfn 0708-16 44 12
helene@leijma.se

 

 

Copyright 2006-2016 © Leijma AB | Webbproduktion Mikar Design